دزد سابقه دار: سوئیچ خودرو، وسوسه ام کرد

سارق میان سالی که هنگام فرار از چنگ قانون به چند خودروی پارک شده در حاشیه خیابان خسارت هایی وارد کرد در بازجویی ها مدعی شد: وقتی سوئیچ را روی خودرو دیدم خیلی وسوسه شدم تا آن را سرقت کنم.

اسفند سال گذشته مردی هراسان با پلیس تماس گرفت و با نگرانی و اضطراب از سرقت خودروی پرایدش خبر داد.

درپی دریافت این خبر، بلافاصله چندین گروه گشت محسوس و نامحسوس عازم خیابان مقداد شدند و پلاک خودروهای عبوری را زیر نظر گرفتند.

دقایقی بعد یکی از نیروهای گشت، خودروی سرقتی را مشاهده کرد و سپس با دستور سرگرد روح ا ... لطفی رئیس کلانتری رسالت به تعقیب وی پرداخت.

دزد میان سال که متوجه پلیس شده بود برای فرار از چنگ قانون پدال گاز را در حالی فشرد که به خاطر اضطراب شدید، کنترل فرمان را از دست داد و با چندین خودروی پارک شده در حاشیه خیابان برخورد کرد اما همچنان به فرار خود ادامه می داد تا این که بالاخره پس از طی مسافتی زیاد به محاصره نیروهای انتظامی درآمد و دستگیر شد.

با انتقال این متهم به مقر انتظامی، تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که او از سارقان سابقه دار است و چندی قبل نیز توسط نیروهای کلانتری رسالت دستگیر شده بود.

وی در همان بازجویی های اولیه گفت: سرقت را قبول دارم اما اشتباه کردم چرا که یک لحظه راننده برای خرید از خودرو بیرون آمد و به داخل فروشگاه رفت. من هم با دیدن سوئیچ روی خودرو، وسوسه شدم و آن را سرقت کردم.

تحقیقات درباره سرقت های احتمالی دیگر این دزد سابقه دار ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما