سرقت خودرو ها در گورستان

سارقان سابقه‌دار که در آرامستان نسیم شهر خودروهای مردم را سرقت می‌کردند در حالی دستگیر شدند که به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ مجید عسگری‌نیا فرمانده انتظامی بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارق سابقه‌دار اظهار داشت: این سارق به‌همراه همدست خود در آرامستان نسیم‌شهر با شناسایی سوژه‌ها اقدام به سرقت می‌کرد.

با دریافت گزارش‌های مردمی به پلیس در سرقت خودرو اطراف آرامستان نسیم‌شهر، این گزارش‌ها در دستور کار پلیس قرار گرفت و با رصد فنی و اطلاعاتی سارقان دستگیر شدند.

 فرماندهی انتظامی بهارستان تصریح کرد: سارقان با استفاده از شگرد‌های مختلف اقدام به سرقت خودروهای مدل‌پایین می‌کردند که تاکنون به 20 سرقت اعتراف کرده‌‌اند.

 عسگری‌نیا با بیان اینکه سارق اصلی سه فقره سابقه کیفری دارد، گفت: این سارق به‌جرم سرقت و حمل مواد مخدر به دو سال زندان محکوم شده بود و پس از طی محکومیت باز هم اقدام به سرقت کرده بود که زندان هیچ‌گونه درس عبرتی برای او نبود.

 وی در ادامه با بیان اینکه 13 فقره از سرقت سارقان در پلیس آگاهی بهارستان شناسایی شده است، اضافه کرد: سارقان تحویل مراجع قضایی شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان با تأکید بر استفاده مردم از سوئیچ مخفی و GPS در خودروهای مدل‌پایین برای پیشگیری از سرقت خاطرنشان کرد: طبق دستور فرماندهی‌کل فراجا در بحث سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار از پابند الکترونیکی در بهارستان استفاده خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما