بازسازی آزار سیاه دختر تهرانی توسط شیطان موتور سوار/ ویدئو

متهم به تجاوز در صحنه بازسازی جرمش از التماس های دختر برای فرار از دستش صحبت کرد.

دختر جوانی که اسفند ماه سال 1401 مورد  تجاوز  یک مرد قرار گرفته بود پس از ثبت شکایتش در پلیس آگاهی تهران به کارآگاهان اداره 16 گفت: صبح زود وقتی برای رفتن به محل کارم از خانه خارج شدم متوجه شدم یک مرد با موتورسیکلت چند بار دور زد و در نهایت روبروی من ایستاد .

او در ادامه گفت: همین موقع از من خواست که من را به مقصدم برساند، من ابتدا از سوار شدن امتناع کردم اما یکدفعه او از جیبش یک پیچگوشتی در آورد و با تهدید من را مجبور به سوار شدن کرد و به سمت شمال تهران راه افتاد، در یکی از خیابانهای خلوت نزدیک به یک پارک توقف کرد و بدون توجه به التماس های من با تهدید مرا کشان کشان به داخل پارک برد و نقشه شومش را عملی کرد.

بعد از صحبت های این دختر جوان تیمی از کارآگاهان زبده اداره 16 پلیس آگاهی تحقیقات در خصوص شناسایی و بازداشت این مجرم فراری را آغاز کردند که در نهایت پس از 8 ماه در اواخر هفته گذشته در یک اقدام غافلگیرانه بازداشت شد .

این مجرم متجاوز صبح روز 17 آذر به همراه بازپرس پرونده و ماموران پلیس آگاهی تهران به محل جرم رفته و تمام اتفاقات روز واقعه جرم را تشریح کرد.

مرد شیطان صفت در بازسازی صحنه جرم گفت: من مواد کشیده بودم و نمی دانستم چه کاری می کنم. زمانیکه می خواستم دختر جوان را سوار بر موتورم کنم یک مرد به سمت من آمد و قصد داشت مانع من شود که گفتم مشکل ناموسی است و دخالت نکن.

وی افزود: بدون هدف شروع به حرکت کردم و وقتی پارک را دیدم همانجا توقف کردم و با تهدید دختر جوان را به داخل پارک بردم و روی صندلی پارک نقشه ام را عملی کردم و سپس او را تا میدان نوبنیاد رساندم .

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۲۰.۷۱M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۳:۰۴ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما