متهم پرونده خانه وحشت جنایت‌هایش را انکار کرد

پسر جوان که متهم است با همدستی خواهرش دختران فراری را به خانه‌اش کشانده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار می‌داده است، به اتهام تجاوز و قتل یکی از دختران فراری در دادگاه کیفری محاکمه شد اما اتهاماتش را انکار می کرد.

رسیدگی به این پرونده از روز 15 آذرماه سال 1400در دستور کار پلیس قرار گرفت. آن روز مأموران پلیس برای دستگیری سارقی به خانه‌ای در حوالی میدان قزوین رفته بودند که در جریان بازرسی آنجا با جنازه دختری که حدود 4‌ماه از مرگش می‌گذشت مواجه شدند.

هرچند جسد در بین چندین کیسه نایلونی پیچیده شده بود اما بوی تعفن خانه را فرا گرفته بود. از سوی دیگر 2دختر جوان نیز در وضعیتی اسفبار در آنجا حضور داشتند وشواهد نشان می‌داد ماه‌هاست که زندانی شده‌اند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که جوانی33ساله به نام سعید که همراه با خواهرش ساکن آنجاست با پرسه‌زدن در خیابان‌ها دختران فراری را فریب داده و به خانه‌اش می‌کشاند و ضمن آزار و اذیت و شکنجه آنها را زندانی می‌کند و به‌احتمال زیاد دختر جانباخته نیز یکی از همان دختران فراری است.

در این شرایط به دستور بازپرس جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل و سعید و خواهرش بازداشت شدند.
درحالی‌که همسایه‌ها می‌گفتند آنها دختران زیادی را در آنجا زندانی و شکنجه کرده‌اند، آنها اتهامات‌شان را انکار می‌کردند و می‌گفتند دختران جوان با پای خودشان به آنجا می‌رفته اند.
سعید همچنین مدعی شد که 2دختری که در خانه‌اش حضور داشته‌اند دختر دیگر را به قتل رسانده‌اند و او از ترسش جسد را مشما پیچ کرده و در خانه نگه‌داشته بود.

این ادعا در حالی مطرح شد که 2دختری که در خانه وحشت زندانی بودند نیز ادعا می‌کردند در قتل نقشی نداشته‌اند و خودشان قربانی هستند و وقتی مشخص شد که دختران نجات‌یافته نقشی در جنایت نداشته‌اند با دستور بازپرس پرونده آزاد شدند اما هنوز معلوم نبود دختری که در آنجا جانش را از دست داده چه‌کسی است.

جسد او دچار فساد شده و زمان زیادی از مرگ گذشته بود و شناسایی هویتش به سادگی امکانپذیر نبود.

در این شرایط تحقیقات برای مشخص شدن هویت او ادامه یافت تا اینکه سرانجام با به‌دست آمدن یک شماره تلفن نخستین سرنخ در این‌باره به‌دست آمد و معلوم شد متوفی دختری اهل مشهد است که چندی قبل به تهران آمده بود در دام سعید گرفتار شده و در نهایت در خانه وحشت جانش را از دست داد.

در شرایطی که تحقیقات درخصوص قتل دختر جوان در خانه وحشت ادامه داشت پرونده سعید به اتهام آزار و اذیت دختران جوان به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

او بعد از محاکمه به اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد اما این رأی در دیوان عالی کشور نقض و پرونده بار دیگر به دادگاه فرستاده شد. در دور دوم محاکمه قضات دادگاه باز هم سعید را به اتهام تجاوز به اعدام محکوم کردند.

در بخش دیگری از این پرونده که مربوط به قتل عمدی می‌شد سرانجام با پایان تحقیقات تکمیلی، پرونده از دادسرای امور جنایی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سعید و خواهرش روز گذشته در شعبه ششم پای میز محاکمه ایستادند و به دفاع از خود پرداختند.

در این جلسه بعد از آنکه نماینده دادستان به دفاع از کیفرخواست پرداخت، اولیای دم خواسته‌شان را مطرح کردند و یکی از دخترانی که مدت‌ها در خانه وحشت زندانی بود نیز آنچه را که در آنجا به چشم دیده بود، بازگو کرد.

در ادامه سعید به دفاع از خود پرداخت و اتهاماتش را انکار کرد. او گفت که دختران جوان با میل خودشان به خانه او رفته بودند و هیچ اجباری در کار نبوده است.

با پایان دفاعیات متهم، ختم جلسه اعلام شد و قرار است قضات دادگاه به‌زودی در این‌باره تصمیم‌گیری کنند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما