قتل کودک ۳ ساله زاهدانی در دوئل مسلحانه

عامل اصلی تیراندازی که منجر به قتل کودک 3 ساله زاهدانی شد ، در اقدام اطلاعاتی پلیس این شهر دستگیر شد.

​به گزارش خطرفوری، سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با اعلام وقوع یک فقره شرارت و تیراندازی به سمت منزل مسکونی شهروند زاهدانی به مرکز  فوریت‌های پلیسی ، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان زاهدان به محل واقعه اعزام شدند.

پلیس در بررسی‌های میدانی خود دریافت چندی قبل در یک مراسم عروسی بین دو گروه درگیری رخ داده و شب حادثه چند نفر برای انتقا‌مجویی به سمت منزل مسکونی شهروند زاهدانی تیراندازی کرده که در این حادثه فرزند 3 ساله صاحبخانه مورد اصابت ساچمه‌های سلاح گرم قرار گرفت و در مسیر بیمارستان جان خود را از دست داد.

این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت و حساسیت موضوع، تصریح کرد: در همان لحظات اولیه وقوع جرم، پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات تخصصی پلیس نیز در این خصوص آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان زاهدان با تشدید اشراف اطلاعاتی و میدانی خود در کمتر از 8 ساعت موفق شد عامل اصلی این واقعه را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و برنامه‌ریزی شده دستگیر کند که تحقیقات تکمیلی پلیس برای کشف سلاح به کار رفته در این جرم و دستگیری عاملان دیگر این پرونده نیز ادامه دارد.
 

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما