قتل زن جوان به خاطر سرقت طلا

عامل قتل زنی تنها در یکی از شهرهای کردستان مرد آشنایی بود که به‌خاطر سرقت یک مشت طلا دست به جنایتی هولناک زد.

یکی از روزهای خرداد امسال به پلیس شهرستان دیواندره واقع در استان کردستان خبر رسید که زنی با ضربات متعدد چاقو به  قتل رسیده است.

جسد این زن سالخورده را که تنها در خانه‌اش زندگی می‌کرد، فرزندانش پیدا کرده بودند. وقتی کارآگاهان جنایی در محل  کشف جسد  حضور یافتند، به تحقیقات میدانی پرداختند و دریافتند که زن تنها قربانی سرقت مرگبار شده است.

تمام طلاهای این زن به سرقت رفته بود و بررسی‌ها حکایت از این داشت که سرقت را شخصی آشنا انجام داده است، چراکه آثار تخریب روی در و پنجره‌ها دیده نمی‌شد. مأموران در گام بعدی به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که مشخص شد آخرین فردی که مهمان خانه مقتول بوده از اقوام دور زن تنها بوده است.

این فامیل دور مقتول مهدی نام داشت که وقتی کارآگاهان برای  دستگیری  او وارد عمل شدند، دریافتند شبانه از کردستان گریخته است. همین کافی بود تا فرضیه ارتکاب قتل توسط وی قوت یابد.

در این شرایط بود که تحقیقات برای دستگیری مظنون اصلی پرونده آغاز شد تا اینکه یافته‌های کارآگاهان نشان داد او به پایتخت گریخته و در یکی از محله‌های تهران به‌صورت مخفیانه زندگی می‌کند.

همین سرنخ کافی بود تا متهم روز گذشته در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شود.

او در بازجویی‌ها به قتل زن تنها اعتراف کرد و انگیزه‌اش را سرقت طلاهای وی دانست.

او گفت: در جریان رفت‌وآمد به خانه مقتول، برق طلاهایش وسوسه سرقت به جانم انداخت. روز حادثه به بهانه دیدن زن تنها به خانه‌اش رفتم و به‌خاطر سرقت طلاها جانش را گرفتم.

پرونده این جنایت برای ادامه روند رسیدگی به دادسرای کردستان فرستاده شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما