ناتوانی در کنترل خشم منجر به قتل جوان روستایی شد

عاملان نزاع و درگیری که به دنبال خشمی خون آلود،جوان ۱۹ساله ای را در روستای باقرآباد شهر کرمان به قتل رسانده بودند درکمتر از۳ساعت دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان درباره این جنایت هولناک بیان کرد: به دنبال  وقوع نزاع دسته جمعی منجر به قتل در روستای باقرآباد در حومه  شهر کرمان، بلافاصله  نیروهای  انتظامی پاسگاه به همراه قاضی ویژه قتل و عوامل پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر  شدند.

سرهنگ مهدی پورامینایی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد چند جوان به دلیل اختلافات با یکدیگر درگیر می شوند و طی نزاعی که بین آن ها شکل می‌گیرد، 2نفرازآن ها با ضربات ناشی ازسلاح سرد دچار جراحت شدید می شوندکه یکی ازآن‌ها که حدود ۱۹ سال داشت پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی افزود:با توجه به حساسیت موضوع برای شناسایی و دستگیری قاتلان و عاملان این نزاع وحشتناک، ماموران توانستند درکمتر از3 ساعت عاملان وقوع قتل و دیگر افراد مشارکت کننده در این نزاع دسته جمعی را شناسایی کنند و در چند عملیات جداگانه به دام اندازند.

این مقام انتظامی در پایان، علت و انگیزه این نزاع منجر به قتل را ناتوانی درکنترل خشم توسط متهم و ضارب  ذکر و اضافه کرد: دراین زمینه  همه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما