قتل جوان ۱۹ ساله در گلستان

پسر جوان که به علت قتل در گلستان متواری شده بود دستگیر شد.

سرهنگ سیدعلی میراحمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان شامگاه گذشته ۲۰ فروردین با اعلام این خبر اظهار کرد: شب گذشته برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی در یکی از شهرستان های استان گلستان جوان ۱۹ ساله ای را به  قتل  رسانده و متواری شده است، بلافاصله طرح مهار توسط ماموران انتظامی استان به مرحله اجرا درآمد.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه آبخوری شهرستان سمنان با هوشیاری و تیزبینی به بررسی خودروهای عبوری اقدام و در این بین به یک دستگاه پراید با سه سرنشین مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

سرهنگ میراحمدی با بیان اینکه پلیس به یکی از سرنشینان که از ناحیه پا دچار جراحت بود مشکوک شد، اضافه کرد: با بررسی دقیق و همه جانبه موضوع مشخص شد وی قاتل فراری از استان گلستان است که  دستگیر  و به مقر انتظامی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی از اعتراف متهم ۱۹ ساله به  قتل  در نتیجه تحقیقات فنی پلیس خبر داد و اظهار کرد: قاتل انگیزه خود از ارتکاب جنایت را اختلافات شخصی عنوان کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کاهش تاب آوری جوانان در برابر هیجانات و عصبانیت لحظه ای را یکی از عوامل اصلی چنین حوادث تلخی قلمداد کرد و اضافه کرد: آموزش های پیشگیرانه با هدف کنترل خشم در جوانان و نوجوانان می‌تواند نقش بسزایی در کاهش اینگونه جرایم داشته باشد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما