قتل وحشتناک پسردایی‌ به خاطر یک استوری اینستاگرام در شرق تهران!

گفته می شود مردی جوان به خاطر متلک‌ پرانی پسر دایی اش پس از انتشار یک عکس شخصی در استوری اینستاگرامش دست به یک جنایت هولناک زده و با ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و از صحنه جنایت گریخته که خیلی زود دستگیر شده است.

در یکی از خیابان های محله ای در پایتحت مردی همشهری افغان خود را به طرز دلخراشی به قتل رسانده و گفته می شود به خاطر استوری اینستاگرام بوده است. 

قتل پسردایی‌ در تهران

متهمی که بخاطر انتشار یک استوری در اینستاگرام پسردایی خود را در شرق تهران به قتل رسانده بود، با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.

جمعه دهم فروردین‌ ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت اورژانس به مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی سردخانه بیمارستان مورد نظر شدند و جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که بر اثر یک ضربه چاقو از ناحیه قفسه سینه به قتل رسیده بود؛ بررسی‌ های اولیه نیز نشان می‌ داد که مقتول در جریان درگیری در یکی از خیابان‌ های محله فرجام قربانی جنایت شده است.

جنایت به خاطر استوری اینستاگرام

 

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول که کارگر کارگاه پارچه‌ بافی بوده بخاطر انتشار  یک عکس شخصی در استوری اینستاگرام با پسرعمه خود دچار اختلاف و نهایتاً در شرق تهران قرار نزاع  گذاشته که متهم در جریان این نزاع با ضربه چاقو مرتکب قتل شده و قبل از رسیدن پلیس از صحنه جرم گریخته است.

دستگیری قاتل سنگدل در تهران

کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی پس از کشف این سرنخ مهم با بهره‌ گیری از شیوه‌ های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه متهم را شناسایی و او را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

دستگیری عامل قتل پسردایی‌ در تهران

مرد جوان در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر قتل پسر دایی‌اش با یک ضربه چاقو اعتراف و عنوان کرد که به خاطر متلک‌ پرانی پس انتشار یک عکس شخصی در استوری اینستاگرام دست به این جنایت هولناک زده است.

جسد مقتول برای معاینات دقیق‌ تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زویای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما