قتل مسلحانه عباس شاه مرادی در شهرک ولیعصر/ کیف پر از دلار و یوروی این صراف سرقت شد/ عکس

ساعت 6 عصر چهارشنبه 23 اسفند ماه سال جاری ماجرای شلیک مرگبار پسر جوانی در شهرک ولیعصر، بلوار معلم، خیابان هاشمی گزارش شد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری شهرک ولیعصر برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل با جسد عباس شاه مرادی که 40 سال دارد روبرو شدند و همین کافی بود تا ماجرای قتل مسلحانه مرد جوان به بازپرس علیمردان مخابره شود.

بدین ترتیب بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای بررسی موضوع در صحنه جرم حاضر شدند و در بررسی های میدانی مشخص شد که مرد جوان در کار خرید و فروش ارز و دلار بوده و توسط 2 مرد موتور سوار هدف گلوله مرگبار قرار گرفته است.

تیم جنایی در بازرسی بدنی از جسد قربانی جنایت 62 هزار دلار، 1400 یورو و 10 میلیون تراول 100 هزارتومنی به دست آوردند.

کارآگاهان در ادامه اطلاع پیدا کردند که 2 جوان موتور سوار از روزهای گذشته قربانی جنایت را تعقیب کرده و با اطلاع از اینکه عباس پول های زیادی دارد به دنبال فرصت مناسب برای سرقت کیف پر از دلار و یورو بوده اند که با شلیک مرگبار کیف دلار و یوروها را به سرقت برده و عباس نیز در این ماجرا به قتل رسیده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس علیمردان در این شاخه از تحقیقات دستور داد تا در ابتدا جسد به پزشکی قانونی منتقل شود و در ادامه تحقیقات و بررسی دوربین های مداربسته در محل مورد بازبینی قرار گیرد تا سرنخی از عاملان این جنایت مسلحانه به دست آید و متهمان دستگیر شوند.

قتل+در+شهرک+ولیعصر

قتل+در+شهرک+ولیعصر (1)

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما