قتل مرد ۴۰ ساله به دلیل مزاحمت

پسر جوانی که در جنوب تهران مرتکب جنایت شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

پنجشنبه پانزدهم تیرماه سال جاری، کشف جسد مرد جوانی از سوی اهالی محله‌ای در شهر ری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدوداً 40ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت مقتول خانه‌اش در حوالی صحنه جنایت بوده است که از سوی فرد یا افراد ناشناسی با انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رسیده است.

 

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه قتل، کارآگاهان جنایی دایره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات اطلاعاتی هویت عامل این جنایت هولناک را شناسایی کنند.

پس از انتقال جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی، اقدامات اطلاعاتی آغاز  و در بازبینی فیلم‌های دوربین‌های مداربسته مشخص شد، پسر جوانی با نقشه‌ای از قبل طراحی شده خانه مقتول را شناسایی کرده در زمان مناسب او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

کارآگاهان جنایی دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در گام بعدی با اقدامات فنی و مخابراتی ابتدا هویت پسر جنایتکار را شناسایی و پس از دریافت مجوز‌های لازم قضایی وی را در یک ضربتی بازداشت کردند.

 

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به قتل مرد جوان اعتراف و عنوان کرد: بخاطر اینکه مقتول برای یکی از اعضای خانواده‌اش مزاحمت ایجاد کرده دست به این جنایت هولناک در یکی از خیابان‌های شهرری زده است.

متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما