بازیگر تئاتر نامزدش را به خاطر پیام‌های مردی دیگر به قتل رساند

بازیگر تئاتر انگلیسی به اتهام قتل نامزدش که او هم بازیگر تئاتر بود به حبس ابد محکوم شد.

در‌ماه می‌سال گذشته میلادی، متیو پیکرینگ 49ساله بعد از اینکه متوجه شد پیام‌هایی از سوی یک مرد غریبه برای نامزدش جورجینا داوی 46ساله ارسال می‌شود، به‌شدت خشمگین شد.

او که تصور می‌کرد نامزدش به او خیانت کرده است تصمیم هولناکی گرفت و با کشیدن یک کیسه سیاه بر سر جورجینا، او را در حمام خانه‌اش در ولز جنوبی به قتل رساند و از خانه گریخت.

با گذشت چند ساعت از ماجرا، دختر جورجینا وقتی دید مادرش به تماس‌های او پاسخ نمی‌دهد، به خانه او رفت و با صحنه هولناکی روبه‌رو شد. او بلافاصله پلیس را در جریان قرار داد و با حضور پلیس و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که نامزد مقتول در همان ساعاتی که جورجینا به قتل رسیده بود از خانه خارج شده و به فروشگاهی در همان نزدیکی رفته و گیلاس، کوکاکولا، خوراک گربه، کاغذ سیگار و سفید‌کننده خریده و دوباره به خانه بازگشته و بعد از مدتی از خانه خارج شده است.

در تحقیقات از محل جنایت نیز مشخص شد که متیو تلاش کرده بود بعد از جنایت با استفاده از مایع سفیدکننده آثار قتل را پاک کند. بدین‌ترتیب متیو تحت تعقیب قرار گرفت و کمی بعد در خانه پدرش دستگیر شد و در اعترافاتش به پلیس گفت: من و نامزدم از زمان مدرسه همدیگر را می‌شناختیم و من همیشه عاشقش بودم. حتی بعد از اینکه با فرد دیگری ازدواج کرد نیز باز هم دوستش داشتم.

بعدها که همسرش از دنیا رفت، با هم نامزد کردیم. ما هر دو بازیگر تئاتر بودیم اما مدتی پیش متوجه پیام‌هایی از سوی مرد دیگری به او شدم. دیگر نمی‌توانستم او را از دست بدهم. بنابراین تصمیم گرفتم که او را به قتل برسانم.

قاضی پل توماس کی‌سی در دادگاه سلطنتی سوانزی، متیو را به اتهام قتل عمد به حبس ابد و 17سال و نیم زندان محکوم کرد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما