رهایی ۲نوجوان دختر و پسر از چنگال آدم ربایان

با اقدام منسجم اطلاعاتی و پلیسی در دو عملیات جداگانه دو دختر و پسر نوجوان به آغوش خانواده خود بازگشتند و آدم ربایان دستگیر شدند.

این مسئول انتظامی ، علت و انگیزه این اقدام ناشایست را که در حیطه جرایم خشن و با مجازات  سنگین قرار دارد، اختلافات شخصی  ذکر کرد.  بنابر این گزارش ،دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قلعه گنج هم  از آزادی یک گروگان از چنگال آدم ربایان مسلح ظرف کمتر از ۵ساعت در جنوب استان کرمان خبر داد .

قاضی کیومرث قاسمی افزود :با دریافت  گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی مسلحانه در یکی از شهرستان های جنوبی استان کرمان و این که آدم ربایان قصد انتقال فرد گروگان را از پهنای جغرافیای این شهرستان دارند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به  حساسیت موضوع و این که فرد گروگان یک دختر ۱۶ ساله بود،بلافاصله دستورات قضایی برای شناسایی و دستگیری آدم ربایان صادر شد.دادستان قلعه گنج افزود: با انجام  اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی پلیس اطلاعات و پلیس آگاهی شهرستان،مخفیگاه آدم ربایان در حاشیه شهر شناسایی و در یک عملیات ضربتی و موفق ،فرد گروگان از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

این مسئول قضایی  با اشاره به این که این دختر نوجوان  صحیح و سالم تحویل  پدر و مادرش  شده است، افزود: در این زمینه  ۴متهم بازداشت شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما