لحظه دستگیری حسین قلاتی و هلاکت محمد لوک در شیراز/ ویدئو

چاقو کش شیرازی در دام پلیس افتاد.

سرهنگ فرج شجاعی فرمانده انتظامی شیراز اظهار داشت: در اجرای دستور مرجع قضایی مبنی بر  دستگیری اراذل و اوباش  فراری به هویت معلوم به اتهام عرض اندام در فضای مجازی و ایجاد  رعب و وحشت  برای شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 26 رحمت تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که فرد اراذل و اوباش قرار ملاقات و درگیری با 3 نفر دیگر در بلوار عدالت جنوبی جلو در زندان دارد.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: حدود ساعت 3 بامداد امروز، ماموران زبده به محل مورد نظر اعزام و اراذل و اوباشان با مشاهده پلیس با سلاح سرد به سمت ماموران حمله ور و سپس اقدام به پرتاب چاقو می‌کنند.

سرهنگ شجاعی با بیان اینکه افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند بلکه با سلاح سرد به سمت مامورین حمله ‌کردند، عنوان داشت: ماموران انتظامی جهت دفاع مشروع، با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به  تیراندازی  کردند که منجر به هلاکت رسیدن یکی از افراد اراذل و اوباش معروف به محمد لوک (اسم مستعار) شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه 3 نفر دیگر از اراذل و اوباشان از جمله حسین قلاتی (اسم مستعار) که قصد متواری شدن را داشتند با درایت ماموران دستگیر شدند، گفت: در سوابق این افراد شرور جرائمی از قبیل عرض اندام در فضای مجازی، ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و نزاع و درگیری به چشم می‌خورد.

وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقاء احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند؛ لذا شهروندان عزیز نیز از طریق تلفن 110 پلیس را در جریان اعمال خلاف افراد فرصت طلب و قانون گریز قرار دهند.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۵.۹۹M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۴۴ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما