مربی یوگا، قهرمان دوچرخه‌سواری را به خاطر رابطه پنهانی با شوهرش کشت

پرونده مربی یوگا که به اتهام قتل یک قهرمان دوچرخه‌سواری در تگزاس، مجرم شناخته شده با در خواست وکلای او برای محاکمه مجدد وارد مرحله‌ای تازه شده است.

مدتی بود که زن جوانی به نام کیتلین آرمسترانگ، مربی حرفه‌ای یوگا در تگزاس، متوجه رابطه پنهانی نامزدش کالین، با زنی به نام آنا ویلسون شده بود.

 

آنا قهرمان سابق مسابقات دوچرخه‌سواری زنان جهان بود و کیتلین یکی از شب‌های‌ماه گذشته میلادی، وقتی نامزدش را تعقیب کرد، متوجه شد که او با آنا قرار شام دارد. او بیرون رستوران منتظر ماند و بعد به تعقیب نامزدش و آنا پرداخت.

 

ساعت 8:30شب بود که مرد جوان آنا را به منزلش رساند و آنجا را ترک کرد. کیتلین که در تعقیب آنها بود، بعد از رفتن نامزدش سراغ آنا رفت و او را با شلیک گلوله به قتل رساند و گریخت.

با پیدا شدن جسد آنا تحقیقات پلیسی آغاز شد. کارآگاهان از افرادی که امکان داشت با این قتل ارتباطی داشته باشند، بازجویی کردند و کیتلین نیز یکی از این افراد بود. او اما خود را بی‌گناه دانست و از آنجا که مدرکی علیه وی نبود، آزاد شد.

زن جوان که پس از آزادی خود را در خطر می‌دید، 3روز بعد به کاستاریکا گریخت. پلیس در تحقیقات بعدی از روی شواهد و مدارکی که به‌دست آمده بود، مطمئن شد که کیتلین در این جنایت دست دارد و برای دستگیری او اقدام کرد.

کیتلین اما پس از فرار به کاستاریکا باجراحی پلاستیک ، صورتش را تعییر داد تا هرگز شناخته نشود. اما این تلاش او 43روز دوام داشت و در نهایت در مخفیگاهش دستگیر شد.

کیتلین یک ماه پیش در دادگاه محاکمه و به 90سال زندان محکوم شد و با وثیقه 3.5میلیون دلاری در زندان تراویس در تگزاس نگه‌داری می‌شود.حالا اما وکلای او در خواست کرده اند با توجه به اینکه قاتل در زمان جنایت باردار بوده و از نظر روانی‌ شرایط سختی داشته‌ دوباره محاکمه ‌ و از مجازات وی کاسته شود.‌

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما