دستگیری ۱۱۱ سارق و مالخر در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ١١١ سارق و مالخر در جریان طرح پیش‌دستانه ای با محوریت مبارزه با سرقت در روز اربعین در این کلانشهر دستگیر شدند.

به گزارش خطر فوری،سرهنگ احمد نگهبان افزود: با توجه به حضور گسترده زائران و مجاورین در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی، پلیس مشهد علاوه بر تامین نظم و امنیت این مراسم مذهبی در این روز، در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح ضربتی و پیش دستانه ای را به مدت ۲۴ ساعت با محوریت مبارزه با سارقان و مالخران در سطح حوزه استحفاظی شهرستان عملیاتی کرد.

وی اضافه کرد: در جریان اجرای این طرح که توسط ماموران پلیس آگاهی مشهد و کلانتری های سطح شهر اجرا شد، ۹۸ سارق و ۱۳ مالخر حرفه ای اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۱۴ دستگاه خودرو ، ۹ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و همچنین ۱۸۳ پرونده سرقت نیز در این عملیات تاکنون کشف شده است.

نگهبان افزود:همچنین در جریان اجرای این طرح، ۱۹ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۴۲ معتاد متجاهر جمع آوری شدند و سه کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و به سارقان اجازه سوء استفاده از هیچ گونه فرصتی را نخواهیم داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما