بازداشت خواننده معروف اهوازی بخاطر خوانندگی و رقص زنان در رستوران

حرکات موزون زنان ومردان در یک باغ رستوران معروف سنتی آبادان که باعث بسته شدن این باغ رستوران شد چند دستگیری داشت/ خواننده پر حاشیه اهوازی دستگیرشد.

ماه گذشته  فیلم‌هایی عجیب از یک باغ رستوران سنتی معروف در منطقه امیر آباد آبادان در فضای مجازی منتشر شد که یک خواننده معروف عرب اهوازی درمیان انبوه جمعیت زن  و مرد در حال خوانندگی است که مردان و زنان نیز به صورت مختلط در حال پایکوبی و رقص در این باغ رستوران بودند.

ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی آبادان باتوجه به فیلم های موجود با هماهنگی مقام قضایی اقدام به پلمب این باغ رستوران معروف در آبادان کردند.

در ادامه این ماجرا صاحب رستوران احضار و برای وی قرار صادر شد وخواننده معروف اهوازی که صاحب این مراسم بود واقدام به  انتشار فیلم رقص مختلط  زنان مردان در مراسم آبادان در فضای مجازی کرده بود احضار و بازداشت شد.

بنا به این گزارش، شنیده‌ها حاکی از آن است که در زمان اوج گرفتن این مراسم صاحب رستوران باتوجه به عدم توجه تذکرات برای رعایت  شئوتات اسلامی توسط مهمانان وی اقدام به قطع برق جهت بیرون کردن مهمانان کرده بود.

لازم به ذکر است در  ماه های گذشته چندین سفره خانه  به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی و رقصیدن خانم ها توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمب شده اند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما