هلاکت و دستگیری باند چهار نفره اشرار مسلح در شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند چهار نفره و هلاکت یکی از اشرار مسلح در تعقیب و گریز و عملیات ویژه ماموران پلیس انتظامی سیب و سوران خبر داد.

 به گزارش خطر فوری،سردار دوستعلی جلیلیان سه شنبه شب اظهارکرد: عصر امروز(سه شنبه) در اجرای طرح برخورد قاطع با عوامل مخل امنیت با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس شهرستان سیب و سوران، مشخص شد باند چهار نفره مخلان نظم و امنیت عمومی که در پرونده خود سابقه خرید و فروش مواد مخدر، فروش سلاح و مهمات را دارند در حال تردد، پرسه زنی و مترصد اقدامات مجرمانه و عملیات ایذایی در محور سوران به سراوان هستند.

وی بیان کرد: تحرکات اعضای این باند به صورت نامحسوس و لحظه ای مورد پایش ماموران پلیس قرار گرفت و در نهایت در یک عملیات مقتدرانه و برنامه ریزی شده ضربتی که ماموران قصد دستگیری آنان را داشتند، با ماموران بصورت مسلحانه مسلحانه درگیر و در این درگیری مسلحانه با ماموران، با آتش برتر پلیس مواجه و زمین گیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این درگیری یکی از اشرار به هلاکت رسید و سه نفر دیگر دستگیر و ۲ قبضه سلاح کلاش، ۶ تیغه خشاب و ۸۶ فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری با مهمات مربوطه و همچنین یکدستگاه پژو پارس به همراه ۲ عدد پلاک سرقتی کشف و ضبط شد.

وی افزود: تحقیقات تخصصی پلیس از اعضای این باند شروع شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما