اعتراف 2 باند سارق سابقه دار به ۶۸ سرقت در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان کرد: به دنبال افزایش سرقت لوازم داخلی خودرو در این شهرستان، بلافاصله موضوع با جدیت تمام در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مهدی پورامینایی  افزود: ماموران انتظامی  با گشت زنی های مضاعف هفت سارق سابقه دار را شناسایی  کردند و به دام انداختند، که در این زمینه  دو دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سواری  به همراه ۴۱ فقره سرقت دیگر نیز کشف شد.

بنابراین گزارش،با وقوع سرقت های متعدد سیم شبکه هوایی و کابل برق در شهرستان بردسیر،  به دستور سرهنگ رمضان نژاد فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت، که در ادامه نیروهای  پلیس آگاهی با همکاری “پاسگاه دشتکار “با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس موفق شدند طی دو عملیات سه  نفر از اعضای یک باند سارق  را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

به گفته  این مسئول انتظامی، در بازرسی از مخفیگاه  متهمان مقادیری سیم شبکه هوایی،کابل برق و ابزار آلات که برای سرقت تجهیزات برق استفاده می شد،کشف شد.

سرهنگ رمضان نژاد با اشاره به این که همه اعضای این باند سابقه دار بودند، خاطرنشان کرد:سارقان در بازجویی های تخصصی پلیس به۲۴فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و در نهایت روانه زندان شدند.

منبع : رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *