هلاکت شرور سابقه دار در جنوب شرق کشور

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از انهدام باند بزرگ قاچاق موادمخدر و کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در یک عملیات ضربتی مرزبانان و هلاکت یک شرور مسلح در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش خطر فوری سردار رضا شجاعی اظهار کرد: در راستای کنترل و مراقبت از نوار مرزی و برخورد قاطع با قاچاق موادمخدر در سرحدات کشورمان، مرزبانان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی از فعالیت چند باند قاچاق موادمخدر در مناطق مرزی استان مطلع و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، انهدام این باند و کشف محموله موادمخدر را در دستورکار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی سیستان و بلوچستان، مسیرهای تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص و در راستای مقابله با سوداگران مرگ چندین تیم پوششی و عملیاتی از مرزداران با اجرای طرح مهار، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله موادمخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو وارد کشور کنند که با توجه به حجم آتش سنگین ماموران تاب مقاومت نداشته و مرزبانان موفق شدند ضمن هلاکت یک نفر قاچاقچی و شرور مسلح، ۲ سلاح جنگی، یک قبضه سلاح جنگی کلاش، یک سلاح کلت کمری ۱۰ خشاب و ۱۶۲ تیر جنگی مهمات مربوطه، یک عدد دوربین چشمی دید در روز مقدار ۶۰۰کیلوگرم انواع موادمخدر شامل تریاک و حشیش را کشف و ضبط کنند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید بدانند، امروز مرزداران مجاهد بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هر گونه تجاوز و تعرض به خاک میهن عزیزمان را دارند و اجازه انجام اعمال خلاف قانون را به مخلان نظم و امنیت نمی‌دهند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما