وداع با پیکر شهدای انتظامی در نهبندان

خانواده شهیدان سرهنگ دوم "حسن طاهری" و ستوان دوم "سجاد زارع مقدم" از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نهبندان با عزیزان خود وداع کردند.

به گزارش خطر فوری،این ۲ شهید مبارزه با مواد مخدر جمعه شب ۲۴ شهریور در عملیات مبارزه با سوداگران مرگ در محور نهبندان به بیرجند دچار حادثه شدند و به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

خانواده شهدای انتظامی دیشب و امروز (دوشنبه) در نهبندان با پیکرهای شهدا وداع کردند تا بر دستان مردم قدرشناس این دیار راهی خانه ابدی شوند.

مراسم تشییع شهدای انتظامی استان خراسان جنوبی در مصلی امام علی (ع) شهر نهبندان با حضور باشکوه مردم و مسئولان در حال برگزاری است.

پیکر پاک شهیدان مدافع امنیت، سرهنگ دوم "حسن طاهری" و ستوان دوم"سجاد زارع مقدم" از محل مصلی امام علی (ع) به سمت چهارراه معلم شهر نهبندان بر دوش مردم شهید پرور تشییع می‌شود.
پس از تشییع شهدا در شهرستان نهبندان، شهید "سجاد زارع مقدم " برای خاکسپاری به زادگاهش شهرستان قاینات انتقال خواهد یافت که مراسم تشییع این شهید والامقام ساعت ۱۳ امروز در شهر قاین از محل مسجد جامع به سمت گلزار شهدا برگزار خواهد شد.

همچنین پیکر شهید سرهنگ دوم "حسن طاهری" به زادگاهش شهرستان گناباد استان خراسان رضوی منتقل می‌شود.

۲ نفر از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان، جمعه شب (۲۴ شهریور) حین گشت زنی، تامین امنیت جاده و پاکسازی مناطق آلوده از لوث وجود قاچاقچیان مواد مخدر دچار حادثه شدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

همچنین در این حادثه ستوان‌یکم "رستم تنگسار" مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما