حمله مسلحانه به صندوق اخذ رای در جکیگور سیستان و بلوچستان؛ دو شهید و چند زخمی

در حمله مسلحانه افراد ناشناس به خودروی حامل صندوق اخذ رای در منطقه جکیگور از توابع استان سیستان و بلوچستان، دو نفر از ماموران شهید و چند نفر دیگر زخمی شدند. این حمله پس از پایان رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری 1403 رخ داده است.

یک منبع اگاه گفت: ۲نفر از ماموران بر اثر حمله اشرار مسلح به خودرو حامل صندوق اخذ رای در منطقه جکیگور جنوب سیستان و بلوچستان شهید شدند.

این منبع آگاه بامداد شنبه اظهار کرد: دقایقی قبل اشرار مسلح به صورت مسلحانه به خودرو حامل صندوق اخذ رای در جکیگور حمله کردند که در این حادثه ۲ نفر شهید و تعدادی از افراد نیز زخمی شدند.

وی بیان کرد: این اتفاق پس از اتمام رای گیری رخ داده است.

در حمله  ناکام افراد مسلح به صندوق رای در جکیگور  سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبان‌یکم مرزبانی ابراهیم مرمزی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

برابر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان؛ ساعاتی قبل افراد مسلح ناجوانمردانه جهت ربودن صندوق آرای منطقه جکیگور به خودروی عوامل اجرایی و انتظامی صندوق أخذ رای از چند جهت تیراندازی که در ادامه با رشادت ماموران انتظامی محافظ، صندوق ارای مردم حفاظت ولی تعداد ۵ نفر از عوامل اجرایی و انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل  که متأسفانه دو نفر بنامان سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبان‌یکم مرزبانی ابراهیم مرمزی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما