تجاوز بی رحمانه ۵ مرد به دختر ۲۱ ساله / ۳ سال بعد فاش شد

انتشار گزارش هایی درباره تجاوز گروهی دوباره به یک دختر 21 ساله از سوی 5 نفر که 3سال پیش نیز به او تجاوز کرده بودند، خشم عمومی را در هند برانگیخته است.

گفته شده که این حادثه هفته پیش در شهر «روهتک» واقع در ایالت «هاریانا» در شمال هند رخ داده است.

پلیس هنوز کسی را در رابطه با این حادثه بازداشت نکرده است. این دختر گفته است که م تجاوز ان تلاش کردند او را خفه کنند. پس از این حادثه او به شدت زخمی شده و یک عابر او را پیدا و به بیمارستان منتقل کرده است.

این دختر پیش تر در سال 2013 در منطقه «بیوانی» در همین ایالت مورد تجاوز قرار گرفته بود. خانواده او می‌گویند که متهمان به تجاوز با قرار وثیقه آزاد بودند و آنها را تهدید می کردند و به همین دلیل مجبور شدند محل زندگی خود را ترک و به شهر «روهتک» مهاجرت کنند.

این دختر به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: از کالج بیرون می آمدم که آنها را دیدم. همان 5 مرد بودند. آنها تلاش کردند خفه ام کنند و گفتند که پدر و برادرم را نیز می‌کشند.

 

به گزارش بی‌بی‌سی، این دختر تأکید کرده است که متجاوزان همان 5 مرد بودند. خانواده این دختر می‌گویند که متهمان آنها را برای صرف نظر کردن از شکایت حقوقی تحت فشار قرار داده بودند و حالا به تلافی پیگیری پرونده قبلی، دوباره به دخترشان حمله کرده اند. یک مأمور محلی پلیس به خبرنگاران گفته است که پرونده ای باز شده و گروهی برای تحقیق به محل اعزام شده‌اند.

همزمان عده ای از مردم خشمگین در «روهتک» دست به تظاهرات زده و از مقامات خواستار بازداشت این 5 نفر شده‌اند. گزارش ها حاکیست که هند دارای یکی از بالاترین آمار تجاوز جنسی در جهان است و موارد تجاوز در نقاط مختلف این کشور بسیار اتفاق می‌افتد.

در این کشور به ویژه در روستاها و نقاط دوردست، این موارد به دلیل شرمساری گزارش نمی‌شود و عده ای نیز از ترس و به دلیل تهدید، موارد تجاوز را گزارش نمی‌کنند اما کشته شدن یک دختر دانشجو در هند در اثر تجاوز گروهی در سال 2012 میلادی، خشم عمومی را در این کشور و سایر نقاط جهان به شدت برانگیخت. گفته می‌شود که از آن زمان تاکنون بسیاری از مردم موارد تجاوز را به پلیس گزارش می‌کنند، اگرچه بنابر گزارش ها در بسیاری از این موارد پرونده های ثبت شده هیچگاه به سرانجام نمی‌رسد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما