مرد مسلح خانه ای را در دشت آزادگان به رگبار بست

عامل تیراندازی به در منزل یک شهروند در شهرستان دشت آزادگان دستگیر شد.

جواد مراونه فرماندهی انتظامی دشت آزادگان، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر  تیراندازی، به در خانه یک شهروند در شهر سوسنگرد، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: درتحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که یک نفر با هویت معلوم به علت اختلافات و درگیری های قبلی به درب منزل یکی از نزدیکان خود، با یک قبضه سلاح کلاش تیراندازی و از محل متواری شده است.

مراونه تصریح کرد: ماموران پلیس با اشراف فنی و راهنمای شاکی پرونده، عامل این تیراندازی را شناسایی و دراقدامی ضربتی وی را در مخفیگاهش  دستگیر  کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی کلاش کشف شد بیان داشت: متهم هدفش را از این کار اختلاف قبلی عنوان کرد.

فرماندهی انتظامی شهرستان دشت ازادگان درپایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بودوپلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما