بازداشت رپر معروف لحظاتی پس از دریافت جایزه گرمی

کیلر مایک، خواننده رپ آمریکایی لحظاتی پس از برنده‌شدن و دریافت جایزه گرمی، توسط پلیس لس‌آنجلس دستگیر شد.

ساعت 4 عصر یکشنبه 4 فوریه به وقت محلی، مایکل رندر 48 ساله خواننده معروف رپ که با نام هنری کیلر مایک شناخته می‌شود، پس از حضور در مراسم اهدای  جوایز سالانه گرمی  2024 در لس‌آنجلس، موفق به دریافت 3 جایزه شد و پس از آن به پشت صحنه رفت و در جایی که اجازه نداشت، گوشی موبایلش را برای شارژ شدن به برق زد. این اقدام او با واکنش محافظان سالن مواجه شد.

مایک که انتظار چنین اعتراضی را نداشت، با آنها بحث کرد و وقتی بحثشان بالا گرفت به درگیری تبدیل شد. خواننده معروف رپ در حالی‌که 3 مجسمه جایزه مطرح گرمی را در دست داشت به ضرب و شتم پرسنل سالن پرداخت و همین درگیری باعث شد تا پلیس در جریان قرار بگیرد و به محل درگیری اعزام شود. بدین‌ترتیب مایک بازداشت شد و درحالی‌که دستبند به دستانش زده بودند از مقابل هوادارانش به ایستگاه پلیس منتقل شد.

 به‌گفته پلیس لس‌آنجلس این هنرمند در این مراسم قبل از بازداشت نیز سعی کرده بود با یک سخنرانی توهین‌آمیز بسیاری را مورد تمسخر قرار دهد. حتی در جواب افرادی که در مورد سنش اظهارنظر کرده بودند، گفته بود که در 20سالگی، فکر می‌کردم که فروشنده مواد‌مخدر بودن خیلی خوب است اما در 45سالگی خوانندگی رپ را شروع کردم و حالا اینجا ایستاده‌ام. این هنرمند به‌زودی به اتهام ضرب و شتم محاکمه خواهد شد.‌

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما