بازداشت مدیران و کارکنان یک شرکت تبلیغاتی به اتهام فساد و فحشا

مدیران و کارکنان یک شرکت تبلیغاتی که اقدام به تولید محتوای غیراخلاقی در اینستاگرام و برگزاری پارتی‌های مختلط می‌کردند از سوی پلیس پایتخت دستگیر شدند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ «با رصد اطلاعاتی ویژه مأموران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات انتظامی تهران بزرگ شرکتی تبلیغاتی که در پایتخت و استان‌های همجوار تحت پوشش تبلیغات در بیلبوردهای شهری اقدام به ارتباط‌‌ گیری با بیش از ۳۰۰ بلاگر و اینفلوئنسر در اینستاگرام برای تولید و انتشار محتوای هنجارشکنانه و منافی عفت در فضای مجازی کرد بود، شناسایی و متلاشی شد. شرکت مورد اشاره پلمب و تعداد ۷۲ نفر از مدیران و کارکنان آن به همراه تعدادی از بلاگرها دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شدند.

 همچنین چندین صفحه در اینستاگرام با تعداد تقریبی ۲۷ میلیون دنبال‌کننده نیز مسدود شد. در شرکت مذکور علاوه بر تولید و انتشار محتوای تبلیغاتی غیراخلاقی در بستر اینستاگرام با برگزاری انواع پارتی‌های مختلط و هنجارشکنانه از جمله استخر پارتی و انتشار آن در فضای مجازی به نوعی اشاعه فساد و فحشا به صورت سیستماتیک، تبلیغ زندگی تجملی و غربی، ترویج کشف حجاب و حیازدایی نیز صورت گرفته است.»

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما