پلمب خانه‌های فساد و سوئیت‌های اجاره‌ای در ارومیه​

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: خانه‌های فساد و سوییت های اجاره‌ای در راستای جلوگیری از گسترش بی‌عفتی در جامعه در ارومیه کشف و پلمب شد.

به گزارش خطرفوری، حسین مجیدی دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: خانه‌های فساد و سوییت های اجاره‌ای در راستای جلوگیری از گسترش بی‌عفتی در جامعه در ارومیه کشف و پلمب شد.

وی اظهار کرد: با صدور دستور به بازپرس ویژه پرونده های مقابله با ناهنجاری های اجتماعی، چندین واحد خانه فساد و اجاره ساعتی که برای اعمال خلاف عرف و شئون اسلامی در یکی از مجتمع های مسکونی در شهرستان ارومیه استفاده می شد، پلمب شد.

مجیدی دستور جمع آوری کانکس نگهداری سگ و مصرف مواد مخدر به پارکینگ را داد و دستور برگزاری انتخابات هیات مدیره با نظارت کلانتری در ۷روز آتی را صادر کرد و ادامه داد: اجاره واحد فقط با اطلاع و تایید هیات مدیره صورت خواهد گرفت.

دادستان ارومیه اضافه کرد: جهت تامین امنیت روانی و اجتماعی شهروندان، دستور گشت شبانه کلانتری چند نوبت در مجتمع صادر شده و مجتمع ملزم به استقرار کانکس نگهبانی در ورودی مجتمع است.

مجیدی گفت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف و بی عفتی گسترده در سطح شهر ، مراتب را با دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی در راستای تامین امنیت روانی و اجتماعی در میان بگذارند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما