بازداشت شکارچی زنان مجرد و پیر در تهران

مرد جوان در فضای مجازی طعمه‌های خود را که اکثرا زنان میانسال و مجرد بودند، شناسایی کرده و پس از اعتمادسازی به قصد سرقت وارد خانه آنها شده بود.

سردار کارآگاه علی ولیپور گورزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با وقوع  سرقت  های سریالی از خانه‌های چند زن میانسال و  کلاهبرداری  از آنها با شگرد مشابه، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، یک مرد جوان در فضای مجازی طعمه‌های خود را که اکثرا زنان میانسال و مجرد هستند، شناسایی کرده و پس از اعتمادسازی به قصد سرقت وارد خانه آنها شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد، متهم پس از اینکه مدارک هویتی شکات را به همراه  طلا  جات و پول به سرقت برده با استفاده از این مدارک دست به اعمال مجرمانه دیگری از جمله  کلاهبرداری  زده است.

وی افزود: بنا بر حساسیت موضوع کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مخفیگاه وی کشف شد.

سردار گودرزی متذکر شد: کارآگاهان در گام بعدی پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند که متهم در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت و کلاهبرداری از زنان میانسال اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما