سارقان طلاهای کودکان در شیروان به دادسرا معرفی شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان، از دستگیری عاملان اغفال و سرقت از دختربچه ها و کشف دو فقره سرقت در شیروان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه پور اظهار کرد: در پی اعلام سرقت گوشواره و طلاجات از کودکان در شیروان، مراتب جهت شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار ماموران تجسس کلانتری ۱۱امام علی (ع) قرار گرفت.

وی افزود: بر همین اساس با بکارگیری شگردهای پلیسی، رصد تصاویر به دست آمده از دوربین های مدار بسته و تعداد دو خانم که با دادن شیرینی و شکلات دختر بچه ها را به محل خلوت برده و طلاهای آن ها را سرقت می کردند دستگیر شدند.

سرهنگ یگانه پور بیان کرد: متهمان پس از دستگیری و انتقال به کلانتری، به دو فقره سرقت اعتراف و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

کشف سلاح های شکاری قاچاق در مانه و سملقان 

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از کشف دو قبضه اسلحه شکاری قاچاق به همراه ۹ کیلوگرم گوشت شکار غیر مجاز و دستگیری دو نفر شکارچی غیر قانونی خبر داد. 

سرهنگ مهدی مهران فر بیان کرد: روز گذشته پلیس اطلاعات و امنیت این فرماندهی در عملیاتی مشترک با ماموران پاوا استان نسبت به بازرسی از دو باب منزل در یکی از روستاهای بخش سملقان اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه ماموران در حین بازرسی از این منازل دو قبضه اسلحه شکاری و مقدار ۹ کیلوگرم گوشت غیرمجاز کشف کردند، افزود: در این خصوص دو نفر دستگیر و به یگان انتظامی دلالت داده شدند. 

سرهنگ مهران فر با بیان اینکه متهمان به همراه سلاح و گوشت های شکار غیرمجاز بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست تا در جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از شکار غیرمجاز و انقراض نسل حیوانات نادر، هرگونه اقدام متجاوزانه به مناطق حفاظت شده محیط زیست را بلافاصله از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

۸نفر سارق سابقه دار در بجنورد دستگیر شدند 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از دستگیری هشت نفر سارق سابقه دار و کشف اموال مسروقه خبر داد. 

سرهنگ محمد گلمحمدزاده اظهار کرد: در پی چندین مورد انواع سرقت در سطح شهرستان بجنورد موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با تلاش ماموران هشت نفر سارق شناسایی و دستگیر شدند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه نیز کشف و به مالباختگان تحویل داده شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما