عملیات ویژه نـوپو برای دستگیری سارق مسلح

رکرده اصلی و مشهور باند سرقت مسلحانه و عامل فراری دادن یک مجرم سابقه‌دار از یکی از بیمارستان‌های تهران که در یکی از برج‌های معروف شهر چالوس مخفی شده بود، دستگیر شد.

صبح دیروز در عملیات منسجم پلیس در طبقه ۱۸ یک برج مسکونی در یکی از مجتمع‌های معروف شهرستان چالوس، یک سارق مشهور و مسلح که سردسته اصلی باند سرقت بود، شناسایی و دستگیر شد.

این مجرم فراری چندی پیش یکی از متهمان را از یکی از بیمارستان‌های تهران فراری داده بود که با کار اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی تهران مخفیگاه وی شناسایی شد و صبح دیروز مأموران نوپو یگان ویژه در محل اختفای وی که طبقه ۱۸ یک برج مسکونی معروف در چالوس بود با حکم قضایی حاضر شدند.

در این عملیات که با تیراندازی مجرمان به سوی پلیس آغاز شد، پس از درگیری متقابل و شلیک تیر، سرکرده اصلی باند مورد اصابت دو گلوله از ناحیه پا و شکم قرار گرفت و بعد از مصدومیت به همراه ۴ نفر دیگر از همدستانش که در محل حضور داشتند دستگیر شدند.

به گزارش پلیس، سه قبضه کلت کمری، مقادیر زیادی مهمات، مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح سرد و دو دستگاه خودرو از جمله کشفیات مأموران نوپو یگان ویژه در این عملیات دستگیری بوده است.

گفتنی است متهم مصدوم که دستگیر شده، سابقه سرقت مسلحانه و قتل را در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما