فیلمی از لحظه سرقت موبایل در صف شلوغ نانوایی

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کردند، خبر داد و گفت: متهمان به 20 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

  به گزارش خطرفوری، سردار محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی سرقت ها و موبایل قاپی ها در محدوده دربند و با حضور ماموران در مناطق سرقت و جرم خیز و با کنترل دوربین های مداربسته هویت متهمان شناسایی شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت های انتظامی و ایجاد طرح مهار، موتورسیکلت متهمان متوقف شد.

سردار گودرزی ادامه داد: متهمان برای فرار به ماموران حمله ور شده که با هوشمندی ماموران و شگرد های پلیسی متهمان زمینگیر و دستگیر شدند و با انتقال متهمان به مقر پلیس مشخص شد متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت میباشند.

وی ادامه داد: متهمان 24 و 27 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 20 فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف شدند که در این خصوص شناسایی مال باختگان در دستور کار کلانتری 122 دربند قرار گرفت و متهمان بهمراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما