دستگیری سارقان طلا در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: طی یک عملیات پلیسی تعقیب و مراقبت، سارقان طلاجات در کمتر از یک ساعت پس از ارتکاب سرقت در حین خروج از استان بوشهر به همراه پنج میلیارد ریال طلای سرقتی در شهرستان دیلم دستگیر شدند.

سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره  سرقت طلاجات یکی از بانوان در شهر گناوه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مامورین  پلیس آگاهی  و تیم تشخیص هویت در صحنه حاضر و پس از انجام کار اطلاعاتی و تخصصی در محل وقوع سرقت، با استفاده از اقدامات فنی و تحقیقات محلی خودروی مورد استفاده توسط سارقان را شناسایی و ضمن اطلاع رسانی سریع و اجرای طرح مهار در سطح شهرستان های همجوار، همزمان تیمی از پلیس آگاهی و کلانتری 11 جانبازان به سمت شهرستان دیلم و خروجی استان اعزام شدند.

سوسنی ابراز داشت: با مسجل شدن خروج سارقان به سمت استان خوزستان، آمادگی لازم به ایستگاه بازرسی "بی بی حکیمه" شهرستان دیلم نیز داده شد که به لطف خدا و هوشیاری و آمادگی ماموران ایستگاه بازرسی، خودرو توقیف و سارقین دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه از سارقان مقدار پنج میلیارد ریال طلای سرقتی کشف شد، خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به بزه انتسابی اعتراف کردند که جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما