بازداشت پدر و پسر دزد در تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری پدر و پسری که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت از مردم کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت موتورسیکلت در هفته های اخیر در محدوده حسن آباد شهرری، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار ماموران کلانتری ۱۷۶ فرماندهی انتظامی شهرری قرار گرفت و در همین راستا نیز ماموران گشت‌زنی‌های نا محسوس و هدفمند خود را آغاز کردند. 

وی ادامه داد: عوامل کلانتری حسن آباد درپی گشت‌زنی‌های هدفمند در ساعات پیک جرائم در نقاط جرم خیز، روز گذشته موفق به دستگیری دو سارق حرفه‌ای و سابقه دار موتور سیکلت درحین سرقت شدند. این افراد به مقر انتظامی منتقل شده و با پیگیری ماموران مخفیگاه آنان نیز شناسایی شده و مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن چهار دستگاه موتور سیکلت سرقتی نیز از این محل کشف و ضبط شد.

طرهانی با اشاره به بازجویی از دو متهم دستگیر شده، گفت: در جریان تحقیقات ماموران مشخص شد که دو متهم دستگیر شده که ۴۸ و ۲۶ سال سن داشتند، پدر و پسر بوده و پیش از این نیز بارها به دلیل ارتکاب سرقت بازداشت و روانه زندان شده‌اند.  این دو نفر در جریان بازجویی‌های انجام شده ضمن اقرار به بزه ارتکابی به ۹ فقره سرقت موتورسیکلت در محدوده‌های حسن آباد نیز معترف شدند.

فرمانده انتظامی شهرری با بیان اینکه برای دو متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شده است، گفت: این دو نفر به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده و همچنین شناسایی مالخر اموال مسروقه در حال انجام است.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما