زن جیب بر اتوبوس‌های بی آر تی اصفهان در دام پلیس

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارقی که در اتوبوس های بی آر تی اقدام به جیب بری می کرد در عملیات کارآگاهان این پلیس خبرداد.

سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع چند فقره جیب بری و سرقت تلفن های همراه شهروندان که بیشتر در اتوبوس های بی آرتی شهر اصفهان رخ می داد، طرح جامع و عملیاتی مقابله با سارقان جیب بر با استفاده از کلیه امکانات به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین بررسی سرقت های گذشته و کسب اطلاعات لازم از مال باختگان سرانجام هویت یک زن جیب بر را در ارتباط با این سرقت ها بدست آورده و طی یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: متهمه که دارای 5 فقره سابقه جیب بری بود ، در مواجه با مدارک و مستندات پلیس به 13 فقره جیب بری و سرقت تلفن همراه از شهروندان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: از قرار دادن کیف و گوشی تلفن همراه خود در جیب پشت شلوار خودداری کرده و در مکان های شلوغ مانند مراکز خرید، ‌زیارتگاه ها ، اتوبوس های بی آر تی و مکان های تفریحی هوشیاری خود را حفظ و مراقب افرادی که در اطرافشان هستند باشند و از اموال با ارزش درون کیف و جیب خود مواظبت کنند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما