انهدام باند دزدان ۲۰۰ میلیاردی خانه های شرق تهران/ پلیس شبیخون زد

سارق منزل به همراه مالخر حرفه ای در شرق استان تهران دستگیر شد.

سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت مشابه منزل که نشان از  همکاری چند نفر در ارتکاب سرقت داشت،  دستگیری سارقان  منزل و مالخران آن، به صورت جدی در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام عملیات های مختلف پلیسی در نهایت 4 تن از سارقان در اسفندماه سال گذشته دستگیر و در پی جویی های انتظامی متهمان به 15 فقره سرقت در نقاط مختلف شهر تهران و فروش اموال سرقتی به یک مالخر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کارشناسی ارزش ریالی اموال مسروقه گفت: کارشناسان  ارزش اموال مسروقه را 200 میلیارد ریال اعلام کردند.

وی ابراز داشت: در ادامه کارآگاهان برای دستگیری مالخر اموال مسروقه که با استفاده از موتورسیکلت یا خودرو با سارقان همکاری داشت وارد عمل شدند و  در بررسی های اولیه متوجه شدند متهم علاوه بر همکاری با سارقان به توزیع مواد مخدر نیز می پردازد و اخیرا با استفاده از یک دستگاه خودروی  نیسان آبی از شهر تهران به مقصد یکی از شهرستان های غرب کشور  متواری  شده است.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: مخفیگاه متهم در غرب کشور شناسایی و هنگام فروش اموال مسروقه به یک نفر از اتباع کشورهای همسایه دستگیر شد.

وی اظهار داشت: با انتقال هر 2 مالخر به پایگاه ششم پلیس آگاهی متهمان به جرم ارتکابی اعتراف و اعضای این باند برای کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما