انهدام باند بزرگ سرقت موتورسیکلت با ۷ سارق و ۱۰ مالخر

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند بزرگ سرقت موتورسیکلت در تهران، خبر داد و گفت: در این پرونده ۷ سارق و ۱۰ مالخر بازداشت شدند.

سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع سرقت‌های سریالی موتورسیکلت در مرکز تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، اعضای یک باند سرقت موتورسیکلت در ساعات پایانی شب راهی معابر خلوت شده و پس از شناسایی موتورسیکلت‌ اقدام به سرقت آنها با تخریب قفل کرده و از صحنه جرم متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و شیوه‌های نوین کشف جرم متوجه شدند این سرقت‌ها توسط 7 مرد جوان انجام شده و سردسته این باند بزرگ مردی سابقه‌دار و 25 ساله است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با روش‌های علمی و پلیسی مخفیگاه متهمان پرونده را در نقاط مختلف تهران شناسایی کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

 

وی افزود: کارآگاهان پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه‌های مورد نظر شدند و 7 مرد جوان را در عملیات‌ ضربتی بازداشت کردند.

سردار گودرزی گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه هشتم پلیس آگاهی هدف تحقیق قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر سرقت 100 دستگاه موتورسیکلت در سطح معابر تهران اعتراف کرد؛ همچنین در بررسی‌های بیشتر 10 مالخر شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان 10 مالخر را بازداشت کردند، ادامه داد: کارآگاهان در بررسی از مخفیگاه 17 متهم پرونده تعداد 72 موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما