ماموران قلابی مجهز به سگ موادیاب بودند/ سرکرده ها به نوچه های باند رکب زدند

اعضای یک باند برای سرقتی بزرگ نقش مامور مبارزه با مواد مخدر را بازی ‌کردند و با سگ موادیاب راهی سرقت شدند اما خیلی زود معلوم شد که رکب خورده‌اند.

نیمه شب بیست و ششم بهمن امسال دو خودرو مقابل کارگاهی در شرق تهران توقف کردند و ۷ مرد درحالیکه لباس های پلنگی و مشکی پوشیده بودند، از ماشین‌ها پیاده شده و وارد کارگاه شدند. آنها کلت، کارت شناسایی پلیس، ‌باطوم و از همه مهمتر سگی را به همراه داشتند که مدعی بودند سگ موادیاب پلیس است.

این افراد یک برگه قضایی و کارت شناسایی جعلی خود را به نگهبان کارگاه نشان دادند و گفتند که گزارش شده، صاحب کارگاه یک محموله مواد مخدر در این محل جاسازی کرده است.

آنها حکم ورود و بازرسی از کارگاه را به کارگران نشان دادند و وانمود کردند که باید به همراه سگ مواد یاب، ‌کارگاه را بازرسی کنند. اما پس از ورود دست و پای کارگران را بستند و کتکشان زدند.

سپس تمام کارگاه را گشتند اما محموله ای پیدا نکردند. این افراد در نهایت اموال باارزش کارگران را به سرقت برده و سپس همگی کارگاه را ترک کردند.

با گزارش این ماجرا به پلیس، تیمی از ماموران راهی محل حادثه شدند. اقدامات اطلاعاتی و پلیسی به دستگیری سه نفر از متهمان منجر شد که یکی از آنها راننده باند ماموران قلابی بود. او گفت: من مسافرکشم و چند وقت قبل مسافری را سوار کردم که به من پیشنهاد کار داد. بعد متوجه شدم کار پیشنهادی او، سرقت است اما او به من اطمینان داد که دستگیر نمی شویم.

می گفت از فردی که کارگر یک کارگاه است، آمار گرفته و فهمیده که صاحب کارگاه قاچاقچی است و یک محموله بزرگ در آنجا نگهداری می‌کند.

او نقشه سرقت این محموله را کشیده بود و من همراه باند وی رفتم که تصور خودمان به پول هنگفت برسیم اما در داخل کارگاه اثری از محموله بزرگ نبود. آن شب اعضای باند فقط لوازم قیمتی کارگران را سرقت کردند و بعد از سرقت، دو سرکرده باند به طرز عجیبی ناپدید شدند و حتی یک ریال هم از این سرقت به ما ندادند.

در حالی که ۲ متهم بازداشت شده دیگر هم اظهارات راننده باند را تایید می‌کنند، تحقیقات برای دستگیری اعضای دیگر باند ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما