پلیس، خواب دزد خمار را آشفته کرد

ماموران انتظامی سارقی را پشت فرمان خودروی سرقتی دستگیر کردند که از شدت خماری به خواب سنگینی فرو رفته بود.

ماموران گشت کلانتری معراج مشهد درپی گزارش یکی از شهروندان  مبنی بر این که سارقان خودروی پرایدش را به سرقت برده اند، بلافاصله عازم بولوار توس شدند وبه جست و‌جو در خیابان های اطراف پرداختند اما ناگهان خودروی پراید را درحالی کنار دیواری یافتند که جوانی27 ساله ای پشت فرمان خودرو به خواب عمیقی فرو رفته بود.

هنگامی که ماموران به شیشه پراید کوبیدند، او وحشت زده چشمانش را گشود و قصد فرار داشت که دستبندهای قانون بر دستانش گره خورد. این متهم که به مواد مخدر صنعتی اعتیاد شدیدی دارد، پس از انتقال به مرکز انتظامی گفت: دوران خدمت سربازی را می گذراندم که با تشویق یکی از دوستانم به مصرف مواد مخدر روی آوردم و بعد از آن که با دختر عمویم ازدواج کردم به سوی مصرف شیشه و هروئین کشیده شدم. حدود10 سال از زندگی مشترکمان می گذشت که با یکی از انجمن های ترک اعتیاد آشنا شدم و دور مواد مخدر را خط کشیدم.

اما دوسال بعد احساس کردم همسرم فریب مردی در فضای مجازی را خورده است که با این سوءظن،زندگی ام متلاشی شد و من دوباره مصرف موادمخدر را آغاز کردم.

همسرم طلاق گرفت و درخانواده پدری ام نیز جایی نداشتم. به همین دلیل شب ها را در بیرون از منزل می گذراندم و با سرقت های خرد هزینه های اعتیادم را تامین می کردم اما شب قبل در حالی که به شدت خمار بودم یک دستگاه پراید را سرقت کردم تا قطعات آن را به مالخران بفروشم ولی به خاطر خستگی و بی خوابی ،نتوانستم رانندگی کنم.

این بود که خودرو را در گوشه دیواری پارک کردم و از شدت خماری به خواب رفتم...

بررسی های بیشتر درباره سرقت های احتمالی دیگر وی با دستور سرگرد امیر رضا فعال  رئیس کلانتری معراج ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما