سرقت مسلحانه برنج در شیراز

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از شناسایی و دستگیری سارقین برنج در بخش "کامفیروز" شهرستان مرودشت خبر داد.

سرهنگ کاووس حبیب در گفت‌وگویی، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره  سرقت  برنج در حوزه استحفاظی "کامفیروز" مرودشت و همچنین سرقت یک دستگاه وانت نیسان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آعاز و موفق شدند پس از چند روز کار اطلاعاتی در این خصوص 2 نفر از سارقین حرفه‌ای را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: در بازرسی از منزل سارقین 14 کیسه برنج 30 کیلویی، موتور آبکشی و مقادیری اموال مسروقه دیگر نیز کشف شد.

سرهنگ حبیبی با بیان اینکه یکی از متهمین محکومیت 28 سال حبس در پرونده خود داشته که متواری بوده است، گفت: سارقین در بازجویی اولیه  به سرقت خودرو نیسان اعتراف و با هماهنگی قضایی، خودرو در یکی از روستاهای درودزن نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمین پس از اعتراف به 2 فقره سرقت برنج برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، از شهروندان درخواست کرد جهت پیشگیری از سرقت منزل، به حفاظت فیزیکی منازل خود توجه ویژه داشته و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما