خودسوزی پسر تهرانی در کمپ ترک اعتیاد

مرد جوان 37 ساله به دلایل نامعلوم در کمپ ترک اعتیاد دست به خودسوزی زد.

عصر روز 26 آذر ماه خبر مرگ یک مرد جوان از سوی عوامل اورژانس بیمارستانی در شرق تهران به کلانتری 132 نبرد گزارش شد و بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

ماموران در سردخانه بیمارستان با  جسد  بی جان مرد جوان37 ساله ای مواجه شدند که تمام بدنش سوخته و بر اثر شدت  سوختگی  با همه تلاشی که از سوی پزشکان بیمارستان انجام شده بود زنده نماده و به کام مرگ فرو رفته بود.

همین موضوع کافی بود تا پای امیرحسین علی مردان بازپرس ویژه قتل از شعبه 10 داسرای امور جنایی تهران به این پرونده  خودسوزی  هولناک باز شود و او با تیمی از کارآگاهان زبده اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر و برای بررسی علت اصلی این مرگ تلخ به محل جرم رفتند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد این مرد جوان با ریختن یک دبه بنزین به روی خودش خالی کرده و سپس فندک را روشن و خودش را به آتش کشیده است و در بررسی دقیق محل حادثه هیچ دستوشته یا یاداشتی از او و علت این اقدامش کشف نشد.

بازپرس امیرحسین علی مردان از شعبه 10 دادسرای امور جنایی تحقیقات در خصوص این خودسوزی را با شنیدن اظهارات خانواده متوفی آغاز کرد، آنها به بازپرس گفته اند: چند ماهی بود که مسعود را در کمپ ترک اعتیاد بستری کرده بودیم، اما تازگی ها در دیدارهایی که با هم انجام می دادیم از رفتار دوستانش در کمپ گله می کرد و می گفت آنها بارها مرا با حرف هایشان آزار داده اند و از ما می خواست تا او را در جای دیگری بستری کنیم،ما به علت خودسوزی او شک داریم به همین دلیل از تمام افرادی که در کمپ حضور دارند شکایت داریم.

بازپرس امیرحسین علی مردان از شعبه 10 دادسرای جنایی در ادامه دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر و پرونده این خودسوزی دردناک را به منظور پیدا کردن زوایای پنهان پرونده تکمیل اطلاعات و تحقیقات تحویل اداره دهم پلیس آگاهی تهران نمود.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما