وحشت در ایستگاه قطار

یک حادثه تیراندازی در ایستگاه قطار مرکزی شهر «ووپرتال» در غرب آلمان عملیات گسترده پلیس را به همراه داشت و این ایستگاه موقتا محاصره شد.

به گزارش خطر فوری،به نوشته رسانه های آلمانی عصر سه شنبه یک عملیات گسترده پلیس در ایستگاه مرکزی قطار در شهر ووپرتال در غرب آلمان انجام شد. در این منطقه در اوایل عصر وقوع تیراندازی گزارش شد که ظاهرا دلیل آن اختلاف بین سه مرد بود که اوج گرفته و منجر به این تیراندازی شده است. سخنگوی پلیس گفت که این حادثه هیچ مجروح و قربانی نداشته است.

طبق اظهارات اولیه شاهدان، سه مرد در ایستگاه اتوبوس در دوپرزبرگ حوالی ساعت 5:55 بعدازظهر به وقت محلی با هم مشاجره کردند. سپس یکی از این افراد اسلحه را بیرون آورد و گفته می شود که چندین بار به هوا شلیک کرده است.

او سپس به همراه همدستش به ساختمان ایستگاه قطار مجاور گریخت. مرد سوم نیز به تعقیب این دو نفر پرداخت و همچنین به سمت ساختمان ایستگاه مرکزی قطار شلیک کرد.

یکی از تیراندازان مظنون دستگیر شده و اکنون تحت بازجویی قرار دارد. جست و جوی فشرده برای شناسایی افراد دوم و سوم در جریان است.

تحقیقات پلیس جنایی برای روشن شدن سوابق و مسیر دقیق جنایت آغاز شده است. پلیس اعلام کرد: به منظور پی گیری وضعیت های خطرناک دیگر، نیروهای پلیس فدرال، گروه عملیاتی و مقر پلیس در ووپرتال مستقر شدند. به گفته پلیس فدرال، برای این منظور، این ایستگاه به طور موقت محاصره شد. دلیل دقیق این حادثه تیراندازی هنوز مشخص نیست.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما