بازخوانی یک پرونده جنایی:

مرد موادفروش خواهرش را به قتل رساند

42 سال پیش در چنین روزی خبر قتل یک زن جوان تیتر اول خبرهای حوادث رسانه‌ها شد. قتلی که از سوی یک فروشنده هروئین رخ داد و او وقتی متوجه شد که خواهرش نحوه و زمان انتقال هروئین توسط وی را به پلیس لو داده است، با عصبانیت به خانه وی رفت و با چاقو به خواهرش حمله کرد و او را به قتل رساند. اما چرا زن جوان تصمیم گرفته بود که برادرش را لو دهد؟

 به گزارش خطرفوری،روزنامه اطلاعات روز 14 شهریور سال 60 در صفحه 13 خود اینگونه نوشت: به‌گفته یکی از اطرافیان این 2 خواهر و برادر، فریده (مقتول) زن جوانی که با اقدامات مجرمانه برادرش مخالف بود، وقتی فهمید که برادرش قصد دارد از اتومبیل همسر وی که یک پیکان بود، برای  استفاده کند، با پلیس تماس گرفت و این ماجرا را برای آنها تعریف کرد. اما با این اقدام فریده سرنوشت شومی برای خود رقم زد.

برادرش نصرت‌الله که از این موضوع اطلاع پیدا کرد با عصبانیت به خانه خواهرش واقع در خیابان سینا چهار راه خرمشهر، کوچه معاشی، رفت و فریده را زیر ضربات چاقو گرفت.

فریده که به سختی مجروح شده بود با کمک همسایه‌ها و شاهدان به بیمارستان لقمان‌الدوله، انتقال یافت و تلاش پزشکان برای نجات جانش از مرگ شروع شد اما این زن بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت. به‌دنبال مرگ زن جوان، تحقیقات برای دستگیری قاتل شروع و متهم به قتل که نصرت‌الله نام دارد به وسیله مأموران کلانتری ۱۹ تهران، دستگیر شد.

 

 

ارسال به دیگران :

نظر شما