تجاوز به ۵ زن جوان با وعده استخدام

پرونده مردی که به بهانه استخدام، زنان را فریب داده و اموال آنها را سرقت و به پنج زن تجاوز کرده بود برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. متهم با اجاره خانه‌های ساعتی‌، زنان را به آنجا می‌کشاند و آزار می‌داد.

اوایل شهریور امسال، زنی میانسال با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران با طرح شکایتی گفت: سال‌هاست حجامت می‌کنم و برخی مشتریانم از طریق یک سایت به خانه‌ام می‌آیند یا به خانه‌شان می‌روم. مردی به‌عنوان مشتری وقت گرفت تا برای حجامت او و همسرش به خانه‌شان بروم که آنجا رفتم اما دررا قفل کرد وازهمسرش خبری نبود.

۱۰میلیون تومان پول و طلاهایم که ۷۰میلیون تومان ارزش داشت راسرقت کرد. بعد مرا سوارخودرو کرد و درمحله‌ای بیرون انداخت.

 تحقیقات ماموران در این رابطه آغاز شده بود که ۱۲زن دیگر هم با حضور درپلیس آگاهی تهران از همان مرد به اتهام سرقت مقرون‌به‌آزار شکایت کردند.
با تحقیقات از این شاکیان معلوم شد که پنج نفرشان مورد تجاوز قرار گرفته‌اند و پول، طلا، گوشی و اموال‌شان به سرقت رفته است. ماموران در جست‌و‌جوی این مرد بودند و اواخر شهریور او را شناسایی و بازداشت کردند.

متهم نیز در جریان تحقیقات به جرایمش اعتراف کرد. او دو روز پیش دوباره برای ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد و در آخرین اظهاراتش گفت: ۹ سال قبل ازدواج کردم و فرزندی ندارم. همسرم از جرایمی که انجام دادم خبر ندارد و معتاد به شیشه‌ام.

از ابتدای امسال تصمیم گرفتم سرقت‌هایم را شروع کنم. به همین خاطر این ایده به نظرم رسید که از خانم‌ها به بهانه کاریابی سرقت انجام دهم. در سایت دیوار آگهی می‌دادم که برای کار در اداره‌های مختلف و نیز استخدام به‌عنوان پرستار نیروی کار می‌خواهم.

بعد خانه‌های ساعتی را با مدارک جعلی اجاره کرده و زنان را به این خانه‌ها می‌کشاندم. وقتی زنان وارد خانه می‌شدند، به زور و کتک، طلا و پول‌های‌شان را سرقت کرده و بعد متواری می‌شدم. برخی را هم به بهانه پرداخت وام کم به دام انداختم و به پنج نفر از این زنان تجاوز کردم.

مصطفی تقی‌زاده، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه۳۴ تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: با توجه به این‌که متهم تاکنون به ۱۲فقره سرقت مقرون‌به‌آزار از زنان و تجاوز به پنج نفر از آنها نیز اعتراف کرده، پرونده او به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا به‌زودی محاکمه شود.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما