چاقوکشی مرگبار درساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۱۲ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش خطر فوری،مجتبی جمالی امروز  با اشاره دستگیری قاتل یک نفر بر اثر نزاع دسته جمعی اظهار کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری چند جوان با سلاح سرد بلافاصله مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۹، گشت یگان امداد و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به مرکز درمانی و محل وقوع درگیری اعزام شدند.

​وی با اشاره به انتقال دو نفر از مصدومان این نزاع به بیمارستان اظهار داشت: یکی از مصدومان این درگیری با وجود تلاش کادر درمان به علت شدت جراحات وارده فوت میکند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه: در بررسی های اولیه مشخص شد ۴ نفر جوان به دلیل اختلافات قبلی با سلاح سرد با یکدیگر درگیر و در نتیجه آن یک نفر مصدوم شده و فرد دیگر در اثر شدت جراحات وارده با چاقو در مرکز درمانی فوت می‌کند.

جمالی خاطر نشان کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس و در همان تحقیقات ابتدایی عامل اصلی وقوع قتل شناسایی و پس از ساعاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی با اشاره به معرفی قاتل به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: وقوع چنین نزاع هایی مصداق بارز اخلال در نظم عمومی است و از این رو پلیس برابر قانون با عاملان آن با جدیّت برخورد خواهد کرد‌.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما