آدم ربایی نوزاد ۱۳ ماهه توسط پدر

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت پدری که دختر ۱۳ ماهه خود را در تهران ربوده بود، خبر داد.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: چندی قبل زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، از همسرم جدا شدم و دادگاه به دلیل اینکه او مشکلات روحی و روانی دارد حضانت دختر ۱۳ ماهه ما را به من داده است، اما همسر سابقم به طور ناگهانی فرزندم را از خانه دزدید و متواری شد.

وی افزود: بنابر حساسیت موضوع، تیمی زبده از کارآگاهان وارد عمل شده و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین متوجه شدند که متهم با نقشه قبلی مرتکب جرم شده و چند روزی می‌شود که به محل کار خود مراجعه نکرده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در مرحله بعدی با استفاده از اقدامات اطلاعاتی پی بردند، متهم پس از ربودن دختر ۱۳ ماهه راهی ورامین شده و در خانه‌ای سکونت دارد که همین سرنخ کافی بود تا وی در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

سردار گودرزی متذکر شد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم بی درنگ راهی ورامین شدند و متهم را با کسب مجوز‌های قضائی دستگیر و دختر ۱۳ ماهه را پیدا کردند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود با همکاری برادرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما