اعتراف یک قاتل: متوجه نبودم که چند ضربه و به چه کسی چاقو می‌زنم

قاتلی که بعد از ۱۰ ماه فرار دستگیر شده است، در بازجویی‌ها جزییاتی از جنایت خود را شرح داد.

اوایل اسفند سال گذشته درگیری خیابانی ۳ مرد جوان در محله جوادیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بعد از حضور پلیس در محل مشخص شد مردی با ۱۴ ضربه چاقو کشته شده و دو مهاجم فرار کرده اند.

بنابر گفته شاهد حادثه، مقتول صافکار بود و با عاملان این ماجرا که از افراد بدسابقه محله بودند اختلاف قدیمی داشت. در بخش دیگری از تحقیقات مشخص شد این سه نفر به طور اتفاقی در یک مهمانی حضور داشتند که به خاطر اختلافات قبلی بین‌شان مشاجره لفظی ایجاد و درگیری به خیابان کشیده شد و در نهایت جنایت رخ داد.

کارآگاهان دریافتند متهم اصلی احتمالا به یکی از کشورهای همسایه گریخته است. به این ترتیب با هماهنگی‌هایی که با اینترپل انجام شد متهم فراری در سطح برون مرزی تحت تعقیب قرار گرفت، اما در نهایت معلوم شد متهم اصلا از کشور خارج نشده و خودش شایعه فرار را مطرح کرده تا تحقیقات را منحرف کند.

او در شمال کشور پنهان شده و سه بار به تهران آمده و دوباره به مخفیگاه خود بازگشته بود.

این متهم که ۱۰ ماه فراری بود، بالاخره دستگیر شد. او امروز برای تحقیقات بیشتر روبروی بازپرس محمد مهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی نشست.

متهم گفت: شب حادثه من برای خرید به سوپر مارکت یکی از دوستانم رفته بودم، یک ماشین سفید رنگ جلوی در مغازه ایستاد و سرنشینان آن ۳ بار رفتند و آمدند و داخل مغازه را نگاه کردند.

دوستم وقتی رفت و آمد مشکوک آنها را دید، گفت بیا با موتور پسرم دنبالشان برویم و ببینیم چرا اینجا می‌چرخند.

به دنبال آنها رفتیم و وقتی نزدیک شدیم، دوستم رفت تا با آنها صحبت کند. من هم مشغول خرید از جگرکی شدم و منتظر دوستم بودم که صدای دعوا آمد.

آن شب قرص مصرف کرده بودم و حالم عادی نبودم داشتم. متوجه شدم افرادی با دوستم درگیر شده‌اند. برای همین با چاقو سراغ مقتول رفتم.

چاقو را از جیبم در آوردم و حمله کردم، متوجه نبودم چند ضربه و به چه کسی می‌زنم، فقط وقتی به خودم آمدم و صدای دوستم را شنیدم که گفت کشتی‌اش.

بنا به این گزارش متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما