ربودن پسر بچه ۱۰ ساله در جیرفت

پسربچه 10 ساله در سناریوی عجیب در جیرفت توسط آدم ربایان ربوده شد.

سردار  دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی گزارش یک فقره  آدم ربایی  کودک ۱۰ ساله در شهرستان جیرفت استان کرمان و دریافت خبری مبنی بر حضور در سطح استان، بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس شهرستان بمپور وارد عمل شدند. 

 این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، پسربچه‌ای ۱۰ ساله توسط سرنشین یک دستگاه سواری پژو در شهر جیرفت استان کرمان ربوده و به مکان نامعلومی متواری شده‌اند.

 فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: مأموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و فنی گسترده به صورت شبانه روزی و با جمع آوری مدارک میدانی و به کارگیری کلیه امکانات در نهایت متهم و عامل اصلی آدم ربایی را شناسایی و طی یک عملیات برنامه ریزی شده و ضربتی در مخفیگاهش در یکی از روستا‌های شهرستان بمپور  دستگیر  کردند.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه علت آدم ربایی  اختلافات مالی  بوده است، بیان داشت: با توجه به دستگیری عامل اصلی و اقدامات میدانی پلیس، آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و نوجوان ۱۰ ساله ربوده شده را در یکی از محلات شهرستان بمپور آزاد که به آغوش گرم خانواده بازگشت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما