روبودن پسر کرمانی توسط ۵ گروگانگیر

رییس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری پنج متهم به جرم ربودن یک جوان با انگیزه تسویه حساب شخصی و نیز رهایی فرد ربوده شده خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی در این خصوص توضیح داد: در پی ارجاع پرونده  آدم ربایی  به پلیس آگاهی استان بلافاصله تحقیقات در این خصوص آغاز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک پسر جوان در یکی از بخش های اطراف کرمان توسط سه ناشناس از نزدیکی محل سکونت خود ربوده شده است.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از خانواده پسر جوان و همچنین تماس برقرار شده مبنی بر پرداخت وجه برای آزادی این فرد مشخص شد انگیزه عاملان این عمل مجرمانه اختلاف حساب قبلی بوده است که در این زمینه با پیجویی های تخصصی پلیس، هویت آدم ربایان و محل اختفای آنان در یکی از نقاط شهرستان جیرفت مشخص شد.

رییس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: در ادامه نیز ماموران با اعزام چند تیم به این شهرستان فرد ربوده شده را آزاد و در یک اقدام غافلگیرانه پنج متهم دخیل در این آدم ربایی را  دستگیر  کردند که متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت تحویل زندان شدند.

فرمانده انتظامی جیرفت نیز گفت: با سرعت عمل پلیس این پسر نوجوان که به سبب برخی  اختلافات مالی  گرو گرفته شده بود آزاد شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما