ماجرای جنایت مسلحانه هفت تیرکش فراری

مرد40ساله ای که درپی اختلافات خانوادگی، همسر و 2 برادر زنش را به گلوله بسته بود، در حالی از صحنه جنایت مسلحانه متواری شد که یکی از برادرزن هایش در دم به قتل رسید و 2مجروح دیگر به مرکز درمانی انتقال یافتند.

جر وبحث خانوادگی بالا گرفته بود.مرد 40ساله تلاش می کرد تا همسرش را به ادامه زندگی مشترک راضی کند اما خوب می دانست که با رفتارهای نسنجیده اش، سردی روابط عاطفی را دامن زده است.
در این میان 2 برادر زنش نیز برای گره گشایی از این مشکل خانوادگی به منزل او آمده بودند تا راه چاره ای بیابند اما مشاجره های لفظی بالا گرفت، به طوری که «هادی-ت»(مرد40ساله)به شدت عصبانی شد.
او در حالی که خشم وحشتناکی در چهره اش موج می زد از جا بلند شد وبه طرف کابینت آشپزخانه رفت.
دریک لحظه وقتی به سمت همسر و برادر زن هایش رفت، اسلحه کلتی را که در دست می فشرد، مسلح کرد و همسر 34 ساله اش را هدف گرفت.
«حمید-الف»(برادر زن42 ساله)با دین این صحنه دلهره آور، ناگهان به سوی شوهر خواهرش رفت تا از شلیک جلوگیری کند ولی صدای شلیک در فضای اتاق پیچید و گلوله ای بر پیشانی«حمید-الف» نشست.
او درحالی خون آلود به کف اتاق افتاد که «هادی-ت»با هفت تیر مسلحی که در دست داشت به طرف پله ها فرار کرد.
دراین هنگام بود که برادر زن24 ساله از خانه بیرون زد.
وی به دنبالش دوید تا از فرار او جلو گیری کند اما مرد خشمگین روی پله ها ایستاد و مانند صحنه فیلم های سینمایی برادر زن دیگرش را هم هدف گرفت که این بار گلوله به کف دست ایمان (برادر زن24 ساله) اصابت کرد و او نیز روی پله ها افتاد.
صدای این شلیک هولناک نیز زن34 ساله را به روی پله های ساختمان کشید چرا که احتمال می داد برادر دیگرش نیز کشته شده باشد ولی این صحنه دلخراش درحالی وحشتناک تر شد که مرد مسلح دوباره به سوی طبقه بالا حرکت کرد تا همسر و برادر زنش را که مجروح شده بود، تیرباران کند اما آن ها وحشت زده به داخل اتاق گریختند و2نفری در را به روی خودشان بستند.
«هادی»وقتی اوضاع را این گونه دید و صدای همهمه ها را شنید بی درنگ از خانه بیرون زد و با خودروی پژو405 از محل جنایت مسلحانه گریخت.
همسایه طبقه پایین که با شنیدن صدای هولناک گلوله ها از خانه بیرون آمده بود، در حالی که حیرت زده و لرزان به این صحنه وحشتناک می نگریست با پلیس 110 تماس گرفت و ماجرای شلیک های همسایه هفت تیر کش فراری را اطلاع داد.
طولی نکشید که نیروهای امدادی به محل حادثه رسیدند و مجروحان را به بیمارستان امدادی شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال دادند اما «حمید-الف» (برادر زن42ساله)براثر اصابت گلوله جان خود را از دست داده بود.
دقایقی بعد گروهی از عوامل تجسس کلانتری شفا به سرپرستی سرگرد احسان سبکبار رئیس کلانتری عازم خیابان هدایت 12شدند و با حفظ صحنه جنایت، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کردند.
عقربه های ساعت از 21 گذشته بود که قاضی محمودعارفی راد،تحقیقات جنایی خود را درباره شلیک های مرگبار آغاز کرد. بررسی های مقدماتی مقام قضایی در بیمارستان بیانگر آن بود که اختلافات حاد خانوادگی آن ها به روابط سرد عاطفی نیز گره خورده است.
به همین دلیل گروه ورزیده ای از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ مرادی افسر پرونده رصدهای اطلاعاتی را بادستورات محرمانه قاضی عارفی راد برای دستگیری هفت تیرکش مسلح در حالی آغاز کردند که قاضی شعبه ویژه پرونده های جنایی از شهروندان خواست هرگونه اطلاعاتی در باره این مرد مسلح خطرناک دارند با تلفن های 110 یا 09016205911 تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما