قاتل مرد جوان در گرمسار ۲۴ ساعته دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: قاتل مردی ۲۵ ساله در شهرستان گرمسار در کمتر از ۲۴ ساعت از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.

سردار جلیل موقوفه‌ئی روز چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر پیدا شدن جسد فردی حدود ۲۵ ساله در شهرک صنعتی ایوانکی گرمسار، به سرعت ماموران انتظامی و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی و با بهره گیری از روش های علمی، آزمایشگاهی و نوین کشف جرم، به سرنخ هایی از هویت قاتل دست پیدا کردند، اضافه کرد: سرانجام ماموران با انجام کار شبانه‌روزی و بی‌وقفه، در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل را شناسایی و طی عملیات منسجم و غافلگیرانه با به‌کارگیری ترفندهای پلیسی در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

سردار موقوفه ئی از اعتراف متهم در تحقیقات فنی پلیس به قتل جوان ۲۵ ساله خبر داد و افزود: متهم ۳۸ ساله، انگیزه خود از ارتکاب جنایت را اختلافات شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان به اقتدار پلیس در شناسایی و کشف جرم در کمترین زمان ممکن اشاره و اضافه کرد: متهم برای ادامه رسیدگی به جرم خود، تحت پیگرد مراجع ذیصلاح قرار گرفت.

کشف ۳۴ فقره سرقت سیم و کابل در شاهرود

سردار موقوفه ئی درباره کشف ۳۴ فقره سرقت سیم و کابل در شاهرود نیز گفت: پس از وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی برق در حوزه استحفاظی این شهرستان، تیم های کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت نامحسوس و شبانه روزی برای شناسایی سارقان دست به کار شدند.

وی با بیان اینکه هویت سارق سابقه‌دار در اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و روش های علمی و نوین کشف جرم موفق شناسایی شد، ادامه داد: سرانجام متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سردار موقوفه ئی به بازجویی فنی متهم و اعتراف وی به ۳۴ فقره سرقت سیم و کابل برق هوایی، اشاره و اضافه کرد: در این راستا یک مالخر شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: موضع پلیس در برابر سارقان و مجرمان، قاطعانه و بدون چشم‌پوشی خواهد بود و شهروندان می توانند موارد مشکوک را با شماره تلفن ۱۱۰ اعلام تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما